Půjčovna vybavení Kontaktuj nás

Reporty a články

Jak a kde se naučit kiteboarding? 31.8.2021

Chceš se naučit kajtovat a nevíš jak a kde začít? Na co si dát pozor při výběru kite školy? V následujícím článku poradíme na co si dát pozor a jak se nejrychleji a bezpečně naučit tenhle krásný sport.

Neretva – kite kurzy a informace k okolí 17.4.2023

Neretva – chorvatská řeka a také oblast, kde tato řeka ústí do moře. A právě při ústí řeky leží parádní kite spot, který se nazývá „Komín“. Je to ráj kiteboardingu, ale nejen to. Celá oblast a celé Chorvatsko nabízí mnohem víc. V tomto článku se dočteš více o spotu, o bydlení v okolí, o možnostech […]

Na kiteboarding s dětmi. Kdy a jak naučit děti kajtovat. 20.8.2021

Je kite vhodný i pro děti? V kolika letech může moje ratolest začít s tréninkem? Jaký je ideální postup? To vše se dozvíš v následujícím článku.

Aktuální Covid informace pro cesty do Egypta 7.8.2021

Chtěl bys vyrazit do Egypta za kitováním a zajímají Tě aktuální omezení kolem Covid pandemie? V následujícím článku se dočteš vše, co by tě mohlo zajímat k vycestování. Před odletem Aktuální (20.9.2022) a podrobné informace k vycestování do Egypta nalezneš ZDE na stránkách velvyslanectví ČR v Káhiře. Momentálně nejsou platné ŽÁDNÉ covid podmínky pro vstup […]

Kite tipy a informace o Tenerife 14.2.2020

Rozmanitý ostrov, kde můžeš kitovat, lézt, surfovat a hikovat po horách. Sopka Pico del Teide se svými 3718 metrů, vavřínové lesy na východě ostrova nebo krásná soutěska Masca na západě. Divoké černé pláže, horská městečka a spousta dalších věcí k vidění. Nudit se tedy nebudeš. Nás ale zajímá především jak je to tu s kitováním […]

Kite tipy a informace o Sicílii 15.1.2020

Tipy a informace ohledně kiteboardingu a výletů na Sicílii. Jaký je kite spot a jeho okolí? Jak se vyhnout davům turistů, když se tu jako my zjevíte v hlavní sezóně. Co vše stojí za to na ostrově vidět. A jeli bychom sem znovu? Koukni na videjko a nalaď se na další kitovou sezónu.   Sicily […]

Kanada dream 15.11.2019

Vyhlášené lyžování v Kanadě a místní příroda nás nalákala podat si žádost o working holiday víza a vydat se na delší dobu do ciziny. Dušan víza dostal a já ne. Nevadí. Jedem stejně. A co nás za těch pár měsíců v Kanadě potkalo? Třeba tě to navnadí, zažádáš o víza, a vyrazíš taky za zimním […]

FKSP a jak jej čerpat? 1.11.2019

Jak využít fond FKSP na kite, ferraty a další sportovní dovolený?

Vietnam kite trip 18.10.2018

Vánoční shon a Silvestr nás tady neba. S vidinou modrého moře, stálého větru a neustále plnými břichy asijských dobrot jsme vyrazili. Jaká byla skutečnost? Mrkni na náš dokumentární článek!

Kite tipy a informace o Egyptě 8.8.2018

V následujícím článku se dozvíš kompletní info, které tě může zajímat pokud se chystáš na kite do Hurghady.

Kite tipy a informace k Lefkádě! 1.6.2018

Ostrov Lefkáda je ideální kombinace kitu a výletů po ostrově. Co všechno se dá zažít za týden na ostrově? Mrkni na video a uvidíš, že program může být nabitý.

Zevl a FRski deník 30.4.2018

Sedmý ročník Zevl a FRski je za námi, tak si to pojďme shrnout! Jiné středisko, apres-ski s panoramaty na svahu. A párty chalet se saunou, do které se vejde na jednoho 8 holek. Taková atmosféra prostě láká k nezvyklým činům…

Kite Trip na Zanzibar 19.2.2018

Zanzibar nabízí teplo,pohodu, krásné pláže, exotiku a ne jen to. V následujícím článku ti přinášíme postřehy ze Zanzibaru. Jaké jsou spoty? Kdy vyrazit za větrem a jak fouká? Jak je to s ubytováním, jídlem a kolik to vše stojí? Informace o cestě, očkování, vízu a výletech. To vše se dočteš tady!

Otevření nové ferraty ve Slaném 4.6.2017

V sobotu na ferratě ve Slaném bylo narváno! Tuto sobotu to jsou přesně 2 roky od otevření via ferraty na Slánské hoře. Od té doby přibyly nové trasy, které byly slavnostně otevřeny právě tento víkend!

Report Zevl a FRski párty 2017 1.5.2017

Již 6. ročník a opět famózní. Freeski crew Kladno na sebe nabalila další parádní bandu lidí a výsledek? Rovných 70 lidí v pátek 31.3.. večer vyrazilo na týdenní jízdu.

Zážitky z Madeiry 14.2.2017

Madeira, také zvaná jako Květinový ostrov, je obklopena Atlantikem a správně patří pod Portugalsko. Nás tenhle květinový ostrov zaujal natolik, že jsme se rozhodli vám ho přiblížit a ukázat.

Kite na Sardinii- tipy a informace 21.8.2016

Sardinie oprávněně láká svoji přírodou, „karibskými“ plážemi, krásnými městečky a kitery především mnoha větrnými dny. Chceš se dozvědět vše o kiteboardingu a kitespotech na Sardinii ale také o tipech na výlety, památky a zajímavá místa?

Zevl a FRski AFTERPÁRTY 24.4.2016

Další ročník kladenské afterpárty za námi a opět to stálo za to! Co se dělo v pátek v Dafe by ráda věděla i spousta lidí, kteří tam byli.

Co se stalo ve Francii, ve Francii… 20.4.2016

nemůže přece zůstat! Všechno vám pěkně vyslepičíme. Kdo s kým, jak a proč?

Thailand Highlights 16.2.2016

Turisticky populární, cenově dostupné Thajsko. Stojí to vůbec za to? Rady, tipy a 14 dní zážitků...

Dušan Balla jako Freeskier 3.2.2016

Příběh začal díky tátovi v mých 3 letech, když mě poprvé postavil na lyže. Naši lyžovat moc neuměli a tak jsem jim brzo začal ujíždět. Nejoblíbenější sjezdovky? Samozřejmě ty, které měly nejvíce boulí. První roznožka...

KREDENC CREW KLADNO 7.2.2016

Nic není zadarmo. Všechno si člověk musí vydřít a častokrát to není ani vidět. Pohled do zákulisí Freeski (Kredenc) crew Kladno.

Taurské cyklovandry 9.1.2016

Letní prázdniny ještě nevypukly. Ideální čas vypadnout, než se spustí letní sezóna. Kousek za humny se můžete kochat nejen ze sedla kola. Bereme si týden volna!

Sardegna Tour- Zevl a Kite Trip 27.10.2015

V Čechách pomalu přichází zima, což je ideální čas odjet se vyhřát a chytit bronz na Sardinii a hlavně si pořádně...

Bajkování ve Švajcu 14.9.2015

To jsou tří denní bikové orgie! Lákají nás především sjezdy, ale i ty si musíme zasloužit.

Plavba v okolí Šibeniku 23.8.2015

Vidět delfíny, dát si opalovačku na přídi lodi, pořádnou jízdu ve větru a večerní pohodičku na moři – TO CHCEŠ ZAŽÍT!

Norsko 11.9.2015

O tohle se nejde nepodělit! Akci označil Jandy jedním slovem. Více tady...

2014-2024 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz