Půjčovna vybavení Kontaktuj nás

NÁŠ TÝM

Dušan

Má vystudovanou Karlovu Univerzitu - Fakultu tělesné výchovy a sportu (FTVS). S kitováním začal v roce 2010. V roce 2012 učil poprvé pro českou kite školu a od roku 2014 má kite školu vlastní. Má roky bohatých zkušeností a také mezinárodní kitovou licenci instruktora IKO. Další licence: Horský průvodce, lyžařský instruktor, instruktor vodních sportů.

Petra

Karlova Univerzita - Fakulta tělesné výchovy a sportu (FTVS). Tam se potkala s Dušanem, který jí zasvětil do kouzla kitování. Kituje od roku 2012. Je to také IKO instruktorka. Další licence: Horský průvodce, lyžařský instruktor, instruktor vodních sportů.

Má pod palcem veškerou administrativu a komunikaci s klienty - maily a telefony.

David

Kitový pardál, který začal s tímto sportem už skoro v jeho "plenkách" v roce 2009. Po několika letech ho zavál vítr na nějakou dobu na Nový Zéland a do Austrálie, kde propadl kouzlu paraglidingu. Nyní je již několik let naším instruktorem a kombinuje obě své padákové vášně.

Vašek "Leguán"

Vašek je rarita v kitovém světě. Kdo již nějaký ten rok kituje, tak přezdívku Leguán určitě zná. Je to znalec veškerého vybavení. Vše vám vysvětlí, vše opraví. Expert na komorové draky. Pracuje pro kiteboarding.cz a mnoho let pracoval jako instruktor pro jednu českou kite školu. Jeho zkušenosti a vědomosti jsou obrovské a my jsme moc rádi, že se přidal do našeho týmu.

2014-2024 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz